Dane kontaktowe


PHU TRANSLIS Piotr Liskowski

ul. Bosmańska 3 , 62-502 Konin
NIP: PL 665 247 71 74

tel: (+48) 601 144 112
fax (+48) 52 315 32 25
e-mail: biuro@liskowski.pl


ZAKŁAD PRODUKCYJNY
Słaboszewo 1 , 88-306 Dąbrowa

tel/ fax : (+48) 52 315 32 25Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na pytania i przekazanie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem adresu e-mail oraz numeru telefonu.
Podanie Twoich danych jest dobrowolne.
Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
Administratorem przekazanych nam danych jest PHU TRANSLIS Piotr Liskowski z siedzibą przy ul. Bosmańskiej 3, 62-502 Konin. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy z naszym pracownikiem.
Twoje dane osobowe w związku z Twoim zapytaniem będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do jego obsługi - bądź wcześniej jeśli cofniesz zgodę, a w przypadku reklamacji – przez czas niezbędny do jej realizacji i przedawnienia roszczeń. Więcej informacji dot. Twoich praw znajdziesz w zakładce Ochrona danych
Aby się z nami skontaktować skorzystaj z poniższego formularza
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon:
Treść: *
O firmie

Firma P.H.U. TRANSLIS powstała w roku 2002  jest młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Zakład produkcyjny znajduje się miejscowości Słaboszewo, położonym w województwie kujawsko-pomorskim.


W 2005 roku firma zakupiła specjalistyczne maszyny pozwalające na odzysk drożdży piwowarskich z gęstwy drożdżowej powstałej w wyniku produkcji piwa.  Kłopotliwy dla browarów odpad w postaci gęstwy drożdżowej dla firmy jest cennym surowcem do produkcji suszonych drożdży piwowarskich. Na początku roku 2006 firma uruchomiła produkcję suszonych drożdży piwowarskich. Drożdże piwowarskie produkowane przez naszą firmę dzięki odpowiedniej technologii produkcji oraz wysokiego stopnia złożoności i specjalizacji branżowej zachowują naturalne wartości, które są cennym komponentem dla sektora  paszowego.

 
Głównymi odbiorcami drożdży piwowarskich są firmy z sektora paszowego głównie z  Unii Europejskiej. Drożdże naszej firmy dostarczane są również do dużych  producentów pasz w Polsce oraz do małych  gospodarstw rolnych.